Tesislerimiz


BURSA FABRİKA

RB Karesi Tekstil A.Ş. 1983 yılında, çözgü - dokuma üretimi ile başlayan faaliyetleri, zaman içerisinde iplik tekstüre, çözgü-haşıl, dokuma, boyahane, zımpara, şardon, kaplama, baskı alanlarında ilave ve yenileme yatırımları ile gelişerek devam etmiştir. 250,000 m² üzerine kurulu fabrikamızda her türlü hizmet müşteri odaklı ve müşteri memnuniyeti esas alınarak proaktif bir anlayış ile çözüme ulaştırılmaktadır.

Her gün bir yeniliğin ortaya çıktığı sektörümüzde, gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen firmamız alanında uzman kadrosu, ileri teknoloji üretim ekipmanları ve istikrarlı ilerleyişi ile sektörün öncü kuruluşları arasında tercih edilen bir firma olarak öne çıkmıştır.


OSB FABRİKA

Bursa Organize Sanayi Bölgesinde 200.000 metre karelik alanda konumlandırılmıştır.


İSTANBUL ŞUBE

Daha fazla fayda, daha iyi hizmet politikalarımızı göz önünde bulundurup ona göre hareket etmek için İstanbul Şube’mizi kurduk.

Müşterilerimiz bizim için önemlidir, bu yüzden müşterilerimizin neye ihtiyacı olduğunu, ne istediğini ve ne beklediğini hissedip onların taleplerine hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi prensip edindik.